logo

AK ÜSKÜDAR, YEREL GAZETECİLERİ UNUTMADI!

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel gazetecilerle bir araya geldi.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bölgenin saygın ve etkin yerel gazetecilerle bir araya geldi. Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi’ndeki programa Ümraniye Gündemi gazetesi adına imtiyaz sahibi Kerim Öztürk ve gazetenin Spor Direktörü Birtan Demirsoy katıldı.

Gazetecilerin gününü tebrik eden Hızır, halkın haber alma ve bilgilenmesinde gazetecilerin önemli bir görev üstlendiğini belirterek şöyle konuştu:

“Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan basın mensubu arkadaşlarımızla bu özel günde bir araya geldiğimiz için mutlu olduk. Gazeteciler kamuoyunun aydınlatılmasında önemli görevler yapıyor. Bizlerin sesini vatandaşlara duyuruyor. Büyük emekler sarf ederek çalışan basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Toplumu aydınlatan tüm gazetecilerin 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı tebrik eder, kendilerine başarılılar diliyorum.”

Daha sonra ülke ve Üsküdar gündemini değerlendiren Halit Hızır,” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın üzerimize yüklediği sorumluluğun farkındayız ve ona göre çalışıyoruz. Bu bilinçle AK Üsküdar olarak ilk gün ki heyecanla milletimize hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Gazetecilerin sorularını da cevaplayan başkan Hızır, katılımlarından dolayı tüm gazetecilere teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
Share
1246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ