logo

AK PARTİ’NİN 15. YILI ÜSKÜDAR’DA KUTLANDI

AK Parti’nin 15. yılı teşkilat kutlamaları Çavuşdere Spor Sarayı’nda gerçekleşti. Üsküdar AK Parti İlçe Başkanlığı, AK Parti’nin iktidardaki 15’inci yılı dolayısıyla düzenlediği programla, AK Parti genel başkan yardımcılarını ve partilileri bir araya getirdi.

 
 

ÜSKÜDAR AK Parti İlçe Başkanlığı, AK Parti’nin iktidardaki 15’inci yılı dolayısıyla düzenlediği programla, AK Parti genel başkan yardımcılarını ve partilileri bir araya getirdi. Çavuşdere Spor Sarayı’nda düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Ravza Kavakçı Kan, Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekilleri İsmet Oturma, Mehmet Ali Pulcu ve Metin Külünk, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır katılırken ve yüzlerce partili de ellerinde bayraklarla yerlerini aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı ile açılan etkinlikte, 15 Temmuz şehitlerimiz ve 2 gün önce Hakkari’dehayatını kaybeden aziz şehirlerimiz için Fatiha ve şiir okundu. Kuran-ı Kerim tilavetiyle devam eden kutlamalar, Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı ile devam etti.

AK Parti’nin Türkiye’de 15 yıl boyunca gerçekleştirdiği kalkınma hareketleri ve dervimsel yeniliklerin bir sinevizyongösterisiyle seyircilere sunumunun ardından, 15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi’ni anlatan bir video yayınlandı.

TÜRKMEN: “15 YILDIR HİZMET EDİYORUZ, HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEJĞİZ”

Üsküdar Belediyesi ve diğer paydaşların iş birliğiyle Üsküdar’da gerçekleşen dev projelerin sunumunun ardından sahneye çıkan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, misafirlerini selamladıktan sonra, “Aziz milletimiz 15 yıl önce bugün iktidarı vesayet odaklarından alın teriyle devraldı. 3 Kasım 2002 Türkiye siyasi tarihi açısından önemli bir gündür. Allah’a ne kadar hamd etsek azdır. Bu kutlu yolculukta, millete hizmet yolunda hepimiz yol arkadaşıyız. 15 yılda Türkiye’yi, İstanbul’u ve Üsküdar’ı nereden nereye taşıdık. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu aziz millete hizmet etmeye devam edeceğiz,” diye konuştu.

HIZIR. “TÜRKİYE’NİN ÖNÜNE YENİ BİR ‘AK’ SAYFA AÇILACAK”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye’nin önüne yeni bir “ak” sayfa açılacak” ifadesini hatırlatan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, “Vatan sevdası, millete hizmet davası ile dikilen AK Parti fidanı bugün koskoca bir çınar olmuştur. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın deyimiyle bu çınarın kökü devlet, gövdesi cumhuriyet, dalları ay yıldızlı bayrağımız ve yaprakları milletimizdir. Bu çınarın gölgesi mazlumların sığınağıdır” dedi.

YAZICI: “12 DEFA MİLLETİN ÖNÜNE ÇIKTIK, YAPAMAYACAĞIMIZ VAATTE BULUNMADIK”
AK Parti’nin 12 defa milletin huzuruna çıktığını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Biz Türkiye partisiyiz, hiçbir zümrenin partisi değiliz. Bizim siyasetimizde aldatmak, popülizm asla yok. 12 defa milletin önüne hesap vermek üzere çıktık. 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 3 referandum ve bir de cumhurbaşkanlığı seçimi için milletin önüne çıktık. Hiçbir zaman yapamayacağımız bir vaatte bulunmadık. Gerçekçi bir siyaset istiyoruz biz. Ayakları yere basan politik tarzımız var. Milletin kasasını dikkate almak suretiyle vaatte bulunduk. Diğer bir yanda da milletin hazinesini büyüttük, ekonomiyi büyüttük” diye konuştu.

KAVAKÇI: “MUHTAR BİLE OLAMAZ DEDİLER VUMHURBAŞKANI OLDU”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan ise, “O zamanlar bizim partimize ait belediyeler olacağını hayal edemezdik. Kadınlar olarak önümüzün açılacağını, gençlerin önünü açan bir anayasa değişikliği geçireceğimizi asla hayal edemezdik. Teşkilat mensubu hanımlarımız ceplerinde dönüş parası olmadan, eve nasıl döneceğiz diye düşünmeden gece gündüz çalıştı ve rabbim lütfetti bu günlere geldik. Muhtar bile olamaz dediler önce genel başkan oldu. Sizlerin çalışmasıyla başbakan oldu ve sonra da cumhurbaşkanı oldu” dedi.

ATAŞ: “BU MİLLET SEVDİĞİ LİDERİN ARKASINDA ÇELİK GİBİ DURMAYA DEVAM EDECEK”
AK Parti üzerinde oynanan oyunlara karşı partilileri dik durmaya davet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, “Bu millet sevdiği liderin arkasında çelik gibi durmaya devam edecektir. Özellikle son zamanlarda bize karşı yürütülmekte olan parti içi veya parti dışında partimizi yıpratmaya çalışan birtakım zihniyetlerin tüm iftiralarına karşı göğsümüzü siper etmeye mecburuz, adam gibi adam olmaya mecburuz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1264 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ