logo

AK PARTİ’DE ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN SÜRPRİZ İSİM!

Uzun yıllar yurt dışına tekstil ihracatı yapan hayırsever sanayici ve işadamı Yücel Aydın’n Ümraniye AK Parti’den aday adayı olacağı söylentisi kamuoyuna bomba gibi düştü.

HABER: // ÜMHA // Ümraniye Haber Ajansı – 01.11.2018


Yerel seçimlerin yaklaşması siyasi partilerde büyük bir hareketliliğe sebep oldu. CHP kanadında başlayan ilk hareketlilik AK Parti kulislerinde de hızlanmaya başladı.

Kamuoyunda sevecen ve sempatik kişiliği ile tanınan hayırsever sanayici ve işadamlarından Yücel Aydın’ın adaylığına sıcak bakan vatandaşlar, “Yeni bir isim ve başarılı bir işadamı olması ve yıllardır yüzlerce insana iş istihdamı sağlayarak ülke ekonomisine katkı yapması, AK Parti açısından isabetli bir aday olacağı kanaatindeyiz. Bu isim AK Parti’ye önemli ölçüde artı puan getirir” dediler.

AK Parti kurulduğu günden bugüne İstanbul ve Ümraniye teşkilatına maddi ve manevi büyük destek olan Yücel Aydın, özellikle 15 Temmuz’da ve yeni anayasa çalışmaları esnasında başkanı olduğu sivil toplum kuruluşlarını harekete geçirerek AK Parti’ye büyük katkıda bulunmuştur.

Aydın Tekstil ve EMPY Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. firmalarının kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan ve aynı zamanda Sivas Vadi Federasyon Başkanlığı görevini de uzun süredir yürüten Yücel Aydın’a, AK Parti tarafından da sıcak bakıldığı konuşuluyor.

Aydın’ın önümüzdeki günlerde Ümraniye Belediye Başkalığı Aday Adaylığı için müracaatta bulunacağı ve kısa zamanda çalışmalara başlayacağı da ifade ediliyor.

Etiketler: »
Share
1031 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ