logo

AK PARTİ ÜMRANİYE’DE ‘ÇAKIROĞLU’ SESLERİ…

Yerel seçimlerde AK Parti’nin Ümraniye adayı kim olacak? Herkes bu sorunun yanıtını ararken Ümraniye Belediye Başkanlığı için eski İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu’nun adı geçiyor.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 5.11.2018


31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için partilerin aday belirleme süreci devam ediyor. Gözler İstanbul’un en cazip ilçelerinden biri olan Ümraniye’de. AK Parti ’nin Genel Merkezinde belediye başkanları noktasında değişim ve yenilenme sinyali verilirken; Ümraniye’de yapılacak değişim hareketinde Enver Sedat Çakıroğlu sesleri yükseliyor

ÜMRANİYE DEĞİŞİM İSTİYOR!

AK Parti ’de belediye başkan aday adayı ve meclis üyesi olmak isteyenler için başvurular bugün başladı. Mevcut belediye başkanı Hasan Can’ın yeniden aday adayı olup olmayacağı gizemini korurken, AK Parti teşkilatı ve taban Ümraniye’de değişim ve yenilenme istiyor.

Ümraniye’de AK Parti adayı olmak için adı geçen çok sayıda isim var. Ancak kamuoyu araştırmalarına göre ilk sırada AK Parti Ümraniye eski İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu geliyor. Çakıroğlu’na gerek ilçe teşkilatından gerek vatandaşlardan yoğun ilgi var. Çakıroğlu’nun bu yoğun ilgiye, değişim ve yenilenmeye kayıtsız kalmayarak Ümraniye’nin geleceği için Belediye Başkanlığı Aday Adayı başvurusunu yapması bekleniyor.

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATILDI

2014-2017 yılları arası AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı görevini yürüten Av. Enver Sedat Çakıroğlu, bu süreçte ekibiyle birlikte yaptığı çalışmalarla büyük başarılara imza attı.

Çakıroğlu ve ekibi 2014 yerel seçimleri ile 7 Haziran ve 1 Kasım Genel Seçimlerinde ve Nisan 2017 referandum seçiminde AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı olarak üstün bir performans sergiledi. Her bir seçimde AK Parti‘nin oy çıtasını Ümraniye’de bir tık yükselterek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a,  AK Parti ’ye ve tabi ki Ümraniye halkına yaraşır bir teşkilatçılık sergiledi.

İlçe Başkanlığı görevini bırakmasının ardından da halktan kopmayan Enver Sedat Çakıroğlu, vatandaşlarının iyi günde sevincini acı günde kederini paylaştı. Çakıroğlu ve ekibi her zaman Ümraniyelilerin gönlünde yer etti.

#Değişim
#ÜmraniyeBelediyesi
#AKPartiÜmraniye
#EnverSedatÇakıroğlu

Etiketler: » » »
Share
1959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ