logo

ÜSKÜDARLI ÇOCUKLAR BU YIL DA SAADET’LE ÜŞÜMEYECEK!

Saadet Partisi Üsküdar Kadın Kolları, ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık kıyafet yardımı yaptı.

SAADET PARTİSİ Üsküdar Kadın Kolları oldukça anlamlı bir çalışmaya imza atıyor. Üsküdar’daki ihtiyaç sahibi çocuklar, bu yıl da Saadet Partisi ile üşümüyor. Geçtiğimiz yıl “Çocuklar Üşümesin” kampanyası çerçevesinde Üsküdarlı çocuklara kışlık kıyafetler dağıtan parti, bu yıl da partinin İstanbul İl Kadın Kolları Hanımlar Komisyonu’nun İstanbul genelinde organize ettiği “Bir ilmek, bin tebessüm” kampanyasının Üsküdar ayağında çalışmalarını sürdürüyor.

Saadet Partisi Üsküdar Kadın Kolları üyeleri, gerek kendi el örgüleri gerekse yardımsever vatandaşların yaptıkları katkılarla bu çalışmayı yürütüyor. Üsküdar’da ki kıyafet dağıtımlarına devam ediliyor.

Çalışmalarına dair açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Havva Azak, bu çalışmalarına destek olan herkese teşekkür ederek, “Hem kendi el emeğimizi ortaya koyduğumuz hem de alan el ile veren eli buluşturduğumuz bu kampanyada emeği geçen, kampanyaya destek veren herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki bu çalışmalar gerçek manada sadra şifa olmayacak. Ancak çocuklarımızın yüzündeki gülümsemeyi görmek, onların üşümeyeceklerini bilmek bize mutluluk veriyor” şeklinde konuştu.

Etiketler: » »
Share
907 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ