logo

ÜSKÜDAR’DAKİ MALATYALILAR İFTARDA BULUŞTU

Üsküdar Belediyesi Kiralıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Üsküdar’da yaşayan Malatyalılar yoğun katılım sağladı.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi//


ÜSKÜDAR’daki Malatyalılar iftarda bir araya geldi.  Üsküdar Belediyesi Kiralıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen iftar, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftara; MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Bülent Karataş, Hatice Akkaya, MHP Üsküdar İlçe Başkanı Hakan Aslan, Ümraniye Malatyalılar Dernek Başkanı Mehmet Taş, dernek başkanları ve çok sayıda Malatyalı katıldı.

İftar yemeğine katılan Üsküdar’daki Malatyalılar iftardan sonra birbirleriyle bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Üsküdar Malatyalılar Dernek Başkanı Rıfat Çeker, “Bu akşam burada rahmet ve bereket ayı Ramazanda hemşehrilerimizle birlikte olmanın ve iftar yapmanın onur ve sevincini bir arada yaşıyoruz. Katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Bülent Karataş ise 24 Haziran seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçerek istikrarın devamını sağlayacaklarını belirterek, davetlilerden Cumhur İttifakına destek vermelerini istedi.

İftar, yemek duası ile sona erdi.

 – 04.06.2018 / PAZARTESİ

Etiketler: » »
Share
1125 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ