logo

ÜMRANİYEMİZİN GURURU

Kamuoyunda Siyasi danışman, Analiz uzmanı ve Stratejist olarak bilinen Yazar Taner Akkuş, Ümraniye ilçemizin gurur abidesi olmaya devam ediyor.

Akkuş, bilindiği gibi kamu personellerine yönelik moral ve motivasyon içeren İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde “Empatiye Davet”, Ülkemizde her yıl aşırı boşanma vakaların artması neticesinde Diyanet İşleri Başkanlığı öncülüğünde “Evlilik öncesi eğitim” ile “Boşanma öncesi arabuluculuk” ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan ve geçtiğimiz aylarda gösterime giren “REİS” filmi projelerinin de sahibi.

On parmağında on marifet diye adlandırılırsa eğer, Taner Akkuş isminin tanımı buna değer.

Polis Haberleri Medya Grubu’nun da Genel Koordinatörü olan Akkuş, Bürokrasi, Akademik, STK’lar ve Siyasette de derin tecrübelerine ve ufku geniş görüşlerine daima ihtiyaç duyulmaktadır.

Önümüzdeki günlerde kamuoyuna, Türkiye ‘de ilk defa gündeme gelecek büyük bir proje hazırlığı içinde olan Akkuş; Ülkemizin bekası ve huzurunu esas alan toplumsal içerikli projeler üreterek, ilçemiz Ümraniye’nin sevilen yüzü ve gururu olmuştur..

Analiz uzmanı Akkuş‘un toplumsal içerikli bu anlamlı ve kitlesel projelerinin Ümraniye Gündemi Gazetesi olarak, her zaman ilgiyle takibinde olacağımızı bildirir ve başarılarının da devamını dileriz.

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Sayın Murat Çakır’a  ‘hayırlı olsun’ ziyaretinden

Etiketler:
Share
986 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ