logo

ÜMRANİYE’DEKİ CİNAYETTE KORKUNÇ GERÇEK!

Ümraniye’de başına sert bir cisimle vurulduğu belirtilen 45 yaşındaki Arzu Özkan evinde ölü bulundu. Beyzbol sopasıyla vurarak annesini öldürdüğü itiraf eden 17 yaşındaki T.Ö.’nün, “Annem kız arkadaşımla ilişkime onay vermeyince sinirlenerek vurdum” dediği öğrenildi.

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 1

Olay sabah saatlerinde Esenevler Mahallesi Firuze Sokak 34 numarada Atalay apartmanında meydana geldi. Bir çocuk annesi Arzu Özkan (45) sabah saatlerinde eşini işe uğurladı. Bir süre sonra evden bağrışmalar duyan komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, kadını kanlar içinde buldu. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri  kadının öldüğünü belirledi. 

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 2

YAKINLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Acı haberi alan yakınları gözyaşlarına boğuldu. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından cenaze evden çıkarıldı. Arzu Özkan’ın erkek kardeşi uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Cenaze daha sonra cenaze aracına konularak Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 3

BEYZBOL SOPASIYLA ÖLDÜRMÜŞ

Olayı soruşturan polis, Özkan’ın oğlu ve eşinin ifadesine başvurdu. Polise ifade veren lise öğrencisi E.Ö., annesini beyzbol sopası ile kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. 

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 4

KIZ ARKADAŞIYLA İLİŞKİSİNE ONAY VERMEYİNCE SİNİRLENİP VURMUŞ

E.Ö.’nün verdiği ifadede, “Sevgilim vardı. Annemle sevgilim yüzünden tartışıyorduk. Bu ilişkiyi onaylamıyordu kendisi. Sabah saatlerinde yine aynı konu yüzünden tartıştık. Ardından beyzbol sopası ile kafasına vurarak öldürdüm” dediği öğrenildi.

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 5

Gözaltına alınan E.Ö., Üsküdar’da bulunan Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. 

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 6

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 7

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 8

Ümraniye'de öldürülen kadının katili bakın kim çıktı! - Sayfa 10

Share
849 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ