logo

SİVAS KÖYLERİ FUTBOL TURNUVASI ÜMRANİYE’DE BAŞLIYOR

Sivas Vadi ilçelerinin katılımıyla düzenlenen Halı Saha Vadi Kupası bu yıl Ümraniye’de yapılacak.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 03.12.2018


SİVAS Vadi ilçeleri Akıncılar, Gölova ve Suşehri Köy Derneklerinin birlikte düzenlediği “Halı Saha Vadi Kupası” turnuvası bu yıl Ümraniye’de yapılacak. 9 Aralık 2018 – 13 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek turnuvada 24 köy takımı yer almak için müracaat etti.

TURNUVA 9 ARALIK PAZAR GÜNÜ BAŞLAYACAK

Ümraniye Haldun Alağaş Spor Tesisleri Halı Sahasında yapılacak olan turnuvanın startı 09 Aralık 2018 Pazar günü saat 10.00 da verilecek. Bu yıl ki turnuvanın Komite Başkanlığı, bölgenin tanınmış eski futbolcularından Suşehri Güdeli Köyünden Serkan Uyanık’ a verildi.

Uyanık’ın ekibinde; Kemal Acar, Murat Sevinç, Ümit Bülbül, Ercan Şeremet, Taner Macit, Salih Us, Av. Halis Cengiz, Serkan Akbulut yer aldı.

Turnuvanın Disiplin Kurulu başkanlığı görevi ise AKDER’in Spor ve Eğitim Komisyonu Başkanlığı görevini de yapan ve aynı zamanda Beden Eğitimi öğretmeni olan Edip Cengiz’e bırakıldı.

Disiplin Kurulunun üyeleri; Göllüce Köyü Dernek Başkanı Cengiz Demirtaş, AKDER Yönetim Kurulu Üyesi Av. İrfan Kutlu, Gölova Akcataş Köyünden Av. Süleyman Macit, Akıncılar Yağlıçayır Köyünden Nail Demir, Suşehri Güdeli Köyünden Hakkı Koç, AKDER’in yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Ük, İkizyurt Köyünden Hakan Kelkit isimli köy dernek yöneticilerinden oluşturuldu.

ÖDÜLLER BİRLİK GECESİNDE VERİLECEK

09 Aralık Pazar günü saat 10.00 da şöhretli sporcular ve Dernek Yöneticilerinin gösteri maçı ile başlayacak olan turnuva bir ay sürecek. Turnuva sonucunda 13 Ocak Pazar günü Ümraniye Haldun Alagaş Spor Salonunda Akıncılar Derneklerinin yapacakları Birlik Gecesinde dereceye giren takımlara ödülleri takdim edilecek.  

Share
2045 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ