logo

SİTE MAHALLESİ NECLA CANDAN’A EMANET

31 Mart yerel seçimlerinde Ümraniye Site Mahalle Muhtarlığına seçilen Necla Candan görevi 20 yıldır muhtarlık görevini sürdüren Cuma Kara’dan devraldı. Candan, “Ümraniyemize değer katmak için çalışacağız” dedi.

HABER / FOTO: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 10.04.2019


Ümraniye Site Mahalle Muhtarlığını kazanan Necla Candan görevi uzun yıllardır muhtarlık görevini sürdüren, başarılı çalışmalarıyla bilinen Cuma Kara’dan devraldı. Site Mahalle Muhtarlığı’ndaki devir teslim töreninde hazır bulunan Finanskent Mahalle Muhtarlığına seçilen Tacim Kuşne ile Yenişehir Mahalle Muhtarlığına seçilen Erdal Yiğit, Necla Candan ve Cuma Kara’ya destek vererek muhtarlık camiasına yakışan örnek davranışlar sergiledi.

CUMA KARA; “20 YILDIR SEVEREK ÖZVERİYLE ÇALIŞTIK”

Oldukça samimi geçen törende konuşan Cuma Kara; “1999 yılında Mustafa Kemal (1 Mayıs) Mahallesinde başlayan muhtarlık serüvenimizin 10 yılı bu mahallenin muhtarı olarak geçti. 2009’da mahallelerin bölünmesiyle Mustafa Kemal’in bir parçası olan Site Mahallesinde muhtar seçildim. Burada da 10 yıl vazife aldım. Bu süreçte şahsıma ve ekibime güvenle teslim ettiğiniz ve 20 yıldır severek özveriyle yaptığımız Muhtarlık görevimi 31 Mart 2019 seçim sonucu muhtar seçilen Necla Candan’a teslim etmiş bulunuyorum. Kendisine ve Site Mahallesi sakinlerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

NECLA CANDAN; “MAHALLEMİZ VE ÜMRANİYEMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Site mahallesinde hanımefendiliğiyle tanınan Necla Candan görevi devralarak “Öncelikle mahallemize 10 yıl hizmet etmiş Cuma Kara beye teşekkür ediyorum. Ayrıca seçim sürecinde göstermiş olduğu dostluk, dayanışma ve etkin desteğinde dolayı sonsuz minnettarım. Mahallemiz ve Ümraniyemiz için çalışacağız. Bana güvenerek muhtar olarak seçen Site Mahallesi halkına teşekkür ederim” diye konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ KAPALI SEMP PAZARI İLE SİTE MAHALLESİ-KADIKÖY SARI DOLMUŞ HATTINI KAZANDIRMAK

Candan, Site mahallesi için öncelikleri arasında mahalleye kapalı bir semp pazarı ile Site Mahallesi-Kadıköy arası sarı dolmuş hattını kazandırmak olduğunu kaydetti.

Etiketler: » » » »
Share
1463 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ