logo

SACİT EYÜBOĞLU “BİZİM İÇİN ÖNCELİK ÜMRANİYE’DİR”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ümraniye Belediyesi 1.sıra Meclis Üyesi Adayı Sacit Eyüboğlu, “Ümraniye bizi, biz Ümraniye’yi biliriz. Bizim için öncelik Ümraniye’dir” dedi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 15.03.2019


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ümraniye Belediyesi 1.sıra Meclis Üyesi Adayı Sacit Eyüboğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı iken CHP’nin bayrağını Ümraniye’ye dikmek ve de Ümraniye halkına hizmet etmek için partisinin belediye meclis üyesi listesinde 1.sırada yer alan Eyüboğlu, ““Ümraniye bizi, biz Ümraniye’yi biliriz. Bizim için öncelik Ümraniye’dir” dedi.

ÜMRANİYE İÇİN ÇOK GÜZEL PROJELERİMİZ VAR

Eyüboğlu, “Ümraniye için çok güzel projelerimiz var. İnsanların derdine çare olacak, esnafından, işçisine, ev hanımından, öğrencisine kadar herkesin yaşamını kolaylaştıracak projelerimiz var. Hem Başkan Adayımız Cafer Aktürk hem de tüm projelerinin arkasındayız” dedi.

VATANDAŞLARIMIZI HAK ETTİKLERİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ

Ümraniye’de asıl sorunun hizmet anlayışından kaynaklandığını vurgulayan Eyüboğlu, “vatandaşlarımızın teveccühü ile Allah nasip edipte belediyeyi kazandığımızda ilk işimiz alışa gelmiş hizmet anlayışını değiştirip belediye kaynaklarını Ümraniye ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın yararına hakkaniyetli bir şekilde kullanılacağız. Vatandaşlarımızı hak ettikleri hizmetle buluşturacağız” diye konuştu.

Etiketler: »
Share
1524 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ