logo

MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN OĞLU BEDELLİ ASKERLİK YAPTI

Milliyetçi şarkı denilince akla ilk gelenlerden olan “Ölürüm Türkiyem”in bestecisi Mustafa Yıldızdoğan’ın oğlu, bedelli askerlik yaptı.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu

Şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan’ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan, bedelli askerlik yasasından faydalanarak vatani görevini yapmak üzere Burdur’a gitti. Yıldızdoğan, oğlunun bedelli askerlik yapacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu bedelli askerlik yaptı

BEDELLİ ASKER OLACAK

En çok bilinen milliyetçi şarkılardan olan Ölürüm Türkiye’m ile tanınan sanatçının oğlu Ahmet Yıldızdoğan, bedelli askerlik yasasından yararlanarak askere gitti. Mustafa Yıldızdoğan, haberi Twitter hesabından “Oğlum Ahmet ve bütün vatan bekçileri Allah’ıma emanetsiniz. Hiçbirinizin ayağına taş, yanaklarına yaş değdirmesin. Dualarımız bütün askerlerimize ve polislerimize…” sözleriyle duyurdu.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 3

Mustafa Yıldızdoğan kimdir?

1966 Konya Kadınhanı doğumlu olan Mustafa Yıldızdoğan, çiftçi bir ailenin yedi çocuğundan birisidir.16 yaşında bağlama ile başlayan şiirleri, besteleri, ilk albümü olan “Doğuyoruz Ufuklardan” ile başlamıştır. 1992 yılında “Üşüyorum” adıyla, 1993 yılında “Türkiyem” ve 1995 yılında Selçuklu Müzik ile son çalışması Han Duvarları oldu.

Etiketler:
Share
724 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ