logo

MEHMETALİ ÖZDEMİR’İN YENİ YIL MESAJI

İYİ Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi aday adayı emekli Piyade Kıdemli Albay Mehmetali ÖZDEMİR, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 31.12.2018


Mesajında, birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusunda bulunan İYİ Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi aday adayı emekli Piyade Kıdemli Albay Mehmetali ÖZDEMİR, “Milletimizin uzun zamandır çektiği gerek terörist eylemlerin, gerek ekonomik krizlerin ve gerekse siyasi sıkıntıların 2019 yılında son bulması umuduyla, milletçe huzur ve güven ortamına kavuşarak gelecek tarihler boyunca, bu coğrafyada barış içerisinde yaşamanın başlangıcı olması temennisiyle,Yeni yılınızı kutluyor esenlikler diliyorum.” dedi.

İYİ Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi aday adayı emekli Piyade Kıdemli Albay Mehmetali ÖZDEMİR, “Oldukça sıkıntılı geçen 2018’i geride bırakırken, güzel günlerin yaşanacağına inandığımız 2019’a girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bütün gayretimiz, barış ve istikrarımızı koruyarak, ülkemizdeki birliğimizi ve kardeşliğimizi bozmak isteyenlerin tuzaklarına düşmeden ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasi alanda ülkemizi daha ileri hedeflere ulaştırmak içindir.

Amacımız halka hizmet, gelecek nesillerin yaşayacağı şehirlerimizi inşa etmektir. Bu noktada yeni yılın ülkemize huzur, mutluluk ve barış getirmesini diler, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ederim.

Milletimizin uzun zamandır çektiği gerek terörist eylemlerin, gerek ekonomik krizlerin ve gerekse siyasi sıkıntıların 2019 yılında son bulması umuduyla, milletçe huzur ve güven ortamına kavuşarak gelecek tarihler boyunca, bu coğrafyada barış içerisinde yaşamanın başlangıcı olması temennisiyle, yeni yılınızı kutluyor esenlikler diliyorum.

2019’da Allah ülkemizin bütünlüğünü, milletimizin birliğini muhafaza etmemizi nasip etsin. Sevdiklerimizle mutlu bir yıl nasip etsin” dedi.

İLGİLİ HABER:

http://umraniyegundemi.com/mehmetali-ozdemirin-yeni-yil-mesaji/

Etiketler: » »
Share
767 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ