logo

MEHMET ÖZDİL’DEN ‘BOMBA’ AÇIKLAMASI!

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, “Genel Kurul’da yeni bir bomba patlatacağım ne yapmış bu arkadaşlar görecekler! Bence onlar şimdiden uçak biletlerini alsınlar yurtdışına” dedi.

25 MART Pazar günü yapılacak olan Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimi öncesi karşılıklı basın açıklamalarıyla geçen süreçte en çarpıcı açıklama Oda Başkanı Mehmet Özdil’den geldi. Mustafa Birol Kalyoncu’nun basın açıklamasında devralınan para ile 4 yılda elde edilen gelirlerle birlikte Oda’nın kasasında kaç liranın olduğu ile ilgili iddialara cevap veren Mehmet Özdil, bu arada çarpıcı bir açıklama yaptı. Özdil, “Genel Kurul’da yeni bir bomba patlatacağım ne yapmış bu arkadaşlar görecekler! Bence onlar şimdiden uçak biletlerini alsınlar yurtdışına” diyerek bombayı patlattı.

Şimdi kamuoyu Özdil’in Genel Kurul’da yapacağı bomba açıklamayı merak ediyor.

Özdil, 2014’te devredilen para ve 4 yılda elde edilen gelirlerle ilgili ise şunları söyledi:

“8 milyon bıraktıklarını söylüyorlar. Bıraktıkları para 549.000 TL’dir. Kendi Mali Müşavirlerinin imzaları da var. İddia ettikleri şeyler ogün için alacaklı olan 7. Parayı tahsil etmişiz gibi gösteriyorlar. O kadar iyi niyetli oldukları için teşekkür ederiz ama maalesef tahsil edemedik. Çünkü 5 yıl zaman aşımından sonraki alacakları kanunen tahsil edemiyoruz. Ve de vatandaş kapattıktan 5 sene sonra gelirse onu da tahsil edemiyoruz. Bunu en iyi kendileri de biliyor. Bu arada torba yasa çıktı. Aidatları düşürdük. Alınan paranın bir lirasını yok edemezsiniz. Kasamızda paramız var. Genel kurulda bilançolarımızı okuyacağız. Üyelerimiz internet üzerinden  genel kurul kararlarından gelir gideri görebilir.”

Etiketler: » »
Share
1219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ