logo

LÂ GALİBE İLLALLAH: HAİNLER MAĞLUP OLDU

Türkiye’nin ve Türk milletinin birliğini, dirliğini, güçlenmesini ve yeni dünya düzeninin nizam koyucusu olmasını istemeyen küresel güçler ve içimizde beslediğimiz hain FETÖ’cüler 15 Temmuz 2016 gecesi işgal girişiminde bulundu. Allah’ın izni ve inayetiyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve dönemin Başbakanı Binali Yıldırım’ın dik durması ve milletin kurşunlara, tanklara, uçak savarlara göğsünü siper etmesi hainlerin oyununu bozdu. 15 Temmuz bir milletin direniş ve diriliş destanı oldu.

FETÖ, HAİN YETİŞTİRDİ VE YERLEŞTİRDİ

Tarih boyunca sayısız zafere imza atmış Türk milleti 15 Temmuz 2016 gecesi bir destana daha imza attı. Balkanlar’a, Afrika’ya, Orta Asya’ya, Arap Yarımadası’na hükmeden Osmanlı Devleti’ni yıkan şeytan şebekesi küresel güçler, yıllarca Türkiye’yi vesayet altında tutmaya çalıştı. Milletin her dirilişinde darbelerle, terörle ve ekonomik yaptırımlarla kaos üretip, birlik ve dirlik olmamızı engelledi. Ve bir gün mutlaka milletin yönetime el koyacağını iyi bilen şer odakları, hain işgalci başı Fetullah Gülen’i kullanarak devletin sinir uçlarına adam yetiştirip yerleştirdi.

HER TÜRLÜ ŞEYTANLIĞI YAPTILAR

Türkiye’nin yönetiminin ellerinden gideceğini anlayan hainler, 1997 28 Şubat’ında postmodern darbe yaptı. Yetmedi 2001’de ekonomik kriz çıkartarak ülkeyi batma noktasına getirdi. Bu hainlerin hesabı varsa, Allah’ın (c.c) da hesabı vardı. Ve gün geldi çattı, 2002’de milletin adamı Erdoğan ve AK Parti Türkiye’nin yönetimini devraldı. Türkiye’nin Erdoğan liderliğinde şahlanışını kabullenemeyen hainler, 2007’de e-muhtıra yayınladı. Akabinde AK Parti’ye kapatma davası açıldı, tutmadı. MİT operasyonu, Erdoğan’ın ameliyat sırasında şehid edilmek istenmesi, dershanelerin kapatılması, Gezi isyanı girişimi, mahremlerin ifşası, MİT tırları, devlet erkânını dinlenip düşmana servis, 17/25 Aralık darbe girişimi yapılda lakin bunlarda Allah’ın (c.c) izni ve inayetiyle bertaraf edildi.

FETÖ’CÜ İBLİSLER HAREKETE GEÇTİ

Geriye yapılacak tek şey kalmıştı hainler için; devletin tüm önemli noktalarını işgal etmek ve milletinin, devletinin, bayrağının ve vatanının bekâsı için dik duran Recep Tayyip Erdoğan’ı şehid etmek. Şer güçler 15 Temmuz 2016 gecesi tertiplenen işgali yapmak için de, İslam, Kur’an ve sünnet üzere yaşayan Türk milletinin iyi niyetini kullanarak yıllarca içimizde barınan sahtekar hain Fetullah Gülen ve devletin sinir uçlarına yuvalanmış terör örgütü üyelerini harekete geçirdi. Köprüleri kapatan, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Emniyet Genel Müdürlüğü, TÜRKSAT gibi kritek noktaları bombalayan FETÖ’cü iblisler, TRT binasını işgal ettiler, uluslararası havalimanlarını da ele geçirmek istediler.

DİRLİĞİMİZE VE BİRLİĞİMİZE KİMSE ENGEL OLAMAZ

Her türlü planı yapan bu hainler, tek bir şeyi hesaplayamamışlardı, Türk milletinin imanla dik duracağını. Bayrağına, vatanına ve devletine sahip çıkan Türk milleti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da yedirmedi. Kurşunlara, tanklara ve uçaksavarlara karşı göğsünü siper bu cengaver millet, kahramanlık destanı yazdı. Lideri Erdoğan’ı koruyan millet, küresel şeytanlara ve FETÖ’cülere gösterdi ki; birliğimizi, dirliğimizi ve yükselişimizi kimse engelleyemez.

Etiketler:
Share
786 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ