logo

KÂFİRİ MÜNAFIĞI 4 KOLDAN SALDIRIYOR

Mehmetçik ile ÖSO’nun başarılı Afrin Harekâtı, batılıların yanı sıra Arpa medyasını da kudurttu. Dün Arap basını Türkiye’ye karşı teröristleri savunan manşetlerle çıkarken, Avrupa Parlamentosunda ise terör örgütlerini destekleyici pankartlar açıldı. Almanya 5 aydır kuramadığı hükümetini, Türkiye’ye karşı teröre destek hususunda varılan mutabakat sayesinde kurmayı başardı. CHP lideri Mehmetçik’in Afrin’e girmemesini istedi. Benzer bir tavır da önceki gün İran’dan gelmişti. ABD ise PKK/PYD’ye yönelik silah sevkiyatını sürdürürken Mehmetçik batılı teröristleri tabuta gömmeye devam ediyor.

KÂFİRİ MÜNAFIĞI 4 KOLDAN SALDIRIYOR

BATILI TERÖRİSTLER TABUTLARLA SEVK EDİLDİ

Terör örgütü PKK’nın Afrin’deki işgaline destek vermek için gelen batılı teröristler itlaf edildi. Terör örgütü YPG saflarında Mehmetçik’e karşı savaşan ve imha edilen Alman, Amerikan ve İngiliz teröristler, YPG tarafından tabutlara konularak vatandaşı oldukları ülkelerin bayrakları üzerlerine örtüldü ve ülkelerine gönderildi.

ARAP BASINI DA KUDURDU

İngilizlerin kışkırtma ve planları ile devletçikler kuran, sonra başlarına atanan kukla kral ve emirlerle yönetilen bazı Arap ülkeleri Türkiye’nin beka mücadelesine karşısı gâvurla bir olup Türkiye’ye saldırdı. Başta Suudi Arabistan, BAE ve Mısır medyası olmak üzere Arap medyası Türkiye’nin başarısı karşısında terör örgütü PKK’yı savunmaya başladı. Zeytin Dalı Harekâtı’nı okurlarına ‘Türkler Kürtlerle çatışıyor’ diye duyuran ve gâvur medyası kadar bile haysiyeti olmayan Arap medyası, iftira konusunda sahiplerini aratmadı.

AP, TERÖRİSTLERİNİN DERDİNE DÜŞTÜ

Afrin harekâtında batılı teröristlerin tek tek itlaf edilmesi Avrupa Parlamentosu’nu (AP) rahatsız etti. Bir dönem terör örgütü PKK’ya ait fotoğrafların sergilendiği AP’de şimdi de Afrin operasyonunun durdurulması için eylem yapıldı. AP’de görev yapan 100 batılı milletvekili, Zeytin Dalı Harekâtı’nın durdurulmasını istedi. Parlamentoda ellerine “Afrin yalnız değildir” dövizlerini alan Avrupalı alçaklar, YPG’li teröristlerin yanında olduğunu açık bir şekilde ortaya koydu.

HİTLER’İN TORUNLARI TELAŞA DÜŞTÜ

SPD Genel Başkanı Martin Schulz ve CDU lideri Angela Merkel hükümet kurma konusunda anlaştı. Hükümet kurmanın birinci şartı, Türkiye’nin AB’ye üyelik müzakerelerinde yeni fasıl açılmaması oldu.  Hükümet kurma konusunda 5 aydır anlaşamayan Hitler’in torunları, Türk düşmanlığı ve terör hamiliği konusunda mutabakata varınca anlaşma sağlanmış oldu. Tam bu sırada da olmayacak duaya âmin diyen Türkiye, 2018 vize serbestisi gibi şaşırtıcı bir çıkış yaptı.

Etiketler:
Share
758 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ