logo

İYİ PARTİ ÜMRANİYE’DEN KAYMAKAM DERVİŞOĞLU’NA ZİYARET

İYİ Parti Ümraniye İlçe Başkanı Yakup Fındık ilçe yönetimiyle birlikte Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu’nu makamında ziyaret etti.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi// – 02.03.2017 / CUMA

ÜMRANİYE’deki yapılanmasını tamamlayan ve geçtiğimiz ay 1. Olağan Kongresini gerçekleştiren İYİ Parti Ümraniye Teşkilatı, İlçe Başkanı Yakup Fındık öncülüğünde sahaya indi. İlçedeki kurum ve kuruluşlara gerçekleştirecekleri ziyaretler ile siyasi çalışmalarına start veren İlçe Teşkilatı, ziyaretlerinin ilkini Ümraniye’nin mülki idare amiri Kaymakam Suat Dervişoğlu’na gerçekleştirdi. Kaymakam Dervişoğlu’nu makamında ziyaret eden İlçe Başkanı Yakup Fındık’a yönetim kurulundan kalabalık bir heyet eşlik etti.

ÜMRANİYE’NİN İYİ VE ADALETLİ YÖNETİLMESİNİ İSTİYORUZ

Randevu taleplerini kabul eden ve kendilerini ağırlayan Kaymakam Dervişoğlu’na teşekkür eden İlçe Başkanı Yakup Fındık , “Kaymakamlık olarak yapılan tüm olumlu çalışmalarda Kaymakamlığımızın ve sizin yanınızda olacağız. Biz isteriz ki ilçemiz her alanda öncü ve lider olsun. İlçemizde taş üstüne taş koyan kim olursa olsun Allah razı olsun. Ancak iyi ve adaletli yönetilmesini istiyoruz. Çünkü bizde İYİ parti olarak hizmet verme yolunda siyasi bir adım attık. Sizden de beklentimiz diğer partilere gösterdiğiniz hassasiyeti İYİ Parti’ye de göstermeniz” dedi.

 ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Ülke olarak zor bir dönemden geçtiklerini ifade eden İlçe Başkanı Fındık, “Teröre ve terör örgütlerine yapılan tüm operasyonları sonuna kadar destekliyoruz. Askerimizin ve güvenlik güçlerimizin her daim yanındayız. Bu bağlamda Afrin operasyonunda şehit düşen askerlerimizi rahmetle anıyor, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum” diye konuştu.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ise vatandaşların sorunlarına çözüm arama noktasında ilk başvurdukları kurumun başında Kaymakamlığın olduğunu kaydederek, “Bize başvuran hiçbir vatandaşımızı geri çevirmiyoruz. Diğer kurumlarımızla kurduğumuz iletişim sonucu vatandaşlarımızı ilgili kurumlara yönlendirerek yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

Kaymakam Dervişoğlu, İYİ Partililere siyasi hayatlarında başarılar diledi.

Etiketler: » »
Share
1429 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ