logo

İYİ PARTİ ÜMRANİYE 1. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

İYİ Parti Ümraniye 1. Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan kurucu başkan Yakup Fındık ilçe başkanlığına seçildi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi// – 03.02.2018 / CUMARTESİ

Kurucu Başkan Yakup Fındık başkanlığında örgütlenmesini tamamlayan İYİ Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresini yaptı. Ümraniye Santraldaki parti merkezinde gerçekleştirilen kongreye yoğun katılım oldu. Divan Başkanlığını Berat Yılmazer’in yaptığı kongreye tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan kurucu başkan Yakup Fındık ilçe başkanlığına seçildi.

ÖNCELİĞİMİZ ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Daha sonra partililere hitap eden İlçe Başkanı Yakup Fındık, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde Türk siyasi tarihinde yeni bir beyaz sayfa açtık. Ümraniye ilçe teşkilatı olarak önceliğimiz önümüzdeki yerel seçimlerde Ümraniye’de İYİ partinin çıtasını yükselterek Belediye Başkanlığını kazanmak olacak. Daha sonraki hedefimiz ise yapılacak olan başkanlık seçiminde partimizi iktidara taşıyarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i başkan yapmak olacak” diye konuştu.

Başkan Fındık, İlçe Başkanlığı noktasında göstermiş oldukları teveccühten dolayı tüm delegelere, yoğun ilgiden ve katılımlarından dolayı da  parti üyelerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Etiketler: »
Share
1919 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ