logo

İBB BEYAZ MASA’dan ÜMRANİYE GÜNDEMİ’ne ZİYARET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Beyaz Masa Birimi, İstanbul genelinde başlattığı çalışma kapsamında Ümraniye Gündemi gazetesine ziyaret gerçekleştirdi.

İBB Beyaz Masa Ümraniye İletişim Noktasında görev yapan Halkla İlişkiler Uzmanları Elif Yıldız ve Neslihan Esra Şahin Ümraniye Gündemi gazetesine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette İstanbul ve Ümraniye genelinde yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

Ümraniye Çarşı Metro durağında kurulan iletişim noktasıyla bölgede daha aktif çalışmalar yapan Beyaz Masa’nın Hakla İlişkiler Uzmanları, vatandaşların şikâyet ve taleplerinin yanı sıra, İBB’nin hizmet ve yatırımları hakkında da detaylı bilgiler verdiklerini, merkezi yönetimin de çalışmaları hakkında bilgiler paylaştıklarını söyledi.

Konuklarını gazete ofisinde ağırlayan Ümraniye Gündemi gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerim Öztürk, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek iade-i ziyarette bulunacaklarını belirtti.

Ziyaret sonunda, İBB Beyaz Masa Halkla İlişkiler uzmanları Elif Yıldız ve Neslihan Esra Şahin günün anısına, Ümraniye Gündemi’ne İBB amblemli bir duvar saati hediye ederken, çikolatanın da dostluklara vesile olması dileğinde bulundular.

Etiketler: » » »
Share
1133 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ