logo

HANGİ YÜZLE ADAY OLUYORSUNUZ?

Esnaf, Vakıf Başkanı Bayram Çavuşoğlu ile birlikte odaya ait mülkleri kurdukları vakfa aktaran ve haklarında açılan davada 10’ar ay hapis cezası alan vakıf veznedarı M. Birol Kalyoncu’nun oda başkanlığı adaylığına tepkili. Esnaf, Çavuşoğlu’nun gölgesinde aday olan Birol Kalyoncu’nun esnaftan oy istemesini, pişkinliğin ötesinde “AYMAZLIK” olarak değerlendiriyor.

ÜMRANİYE Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 14. Olağan Genel Kurulu’nu yapmaya hazırlanıyor. 25 Mart 2018 Pazar Haldun Alagaş Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongre öncesi esnafın nabzını yokladık.

Esnaf, mevcut Oda Başkanı Mehmet Özdil’in yanında 4 yıllık haklı hukuk mücadelesine destek verirken; Vakıf Başkanı Bayram Çavuşoğlu’nun gölgesinde Oda başkanlığına aday olan Birol Kalyoncu’ya tepkili.

Esnaf, Çavuşoğlu ile birlikte odaya ait mülkleri kurdukları vakfa aktaran ve haklarında açılan davada 10’ar ay hapis cezası alan vakıf veznedarı Birol Kalyoncu’nun esnaftan oy istemesini, pişkinliğin ötesinde “AYMAZLIK” olarak değerlendirdi.

ESNAF TEPKİSİNİ ŞÖYLE DİLE GETİRİYOR:

– Dönemin oda başkanı Bayram Çavuşoğlu ile birlikte   odanın veznedarı olarak Oda’nın mülklerini yok pahasına  satan SİZ!

 – Vakıfta hala yönetici olarak 10 yıldır kiraları alan SİZ! toplanan paraları kullanan SİZ!

 – Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın açtığı davada 10’ar ay  hapis cezası alan SİZ!

 – Rüşvet almaktan yargılanan (Vakıf Başkanı) SİZ!

 – Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün vakıf başkanlığı görevin den uzaklaştırma davası açılan yine SİZ!

Şimdi soruyoruz;

SİZ ve ekibiniz HANGİ YÜZLE ADAY OLUYORSUNUZ?

Esnaf SİZE ne diye OY VERECEK?!”

Etiketler: » » »
Share
1243 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ