logo

CLS AUTO ÜMRANİYE’DE AÇILDI!

Aracını sevenlerin yeni adresi CLS AUTO oto kuaför, Ümraniye’de açıldı. CLS AUTO her türlü otomobil ve markalara özel hizmet verecek.


Ümraniyespor eski kulüp başkanı rahmetli Sadık Çalış’ın oğlu Göker Çalış ve Gökhan Koçak’ın ortaklığında yürütülen CLS AUTO oto kuaför’ün açılışı gerçekleştirildi. Tekbirler eşliğinde kurban kesilip dua edilen açılışa, çok sayıda davetli katılarak “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Açılış kurdelesini ise anne Yüksel Çalış oğulları İlker ve Göker Çalış ile birlikte kesti. Amca Tayfun Çalış ve aile dostlarından Suat Birbil, Çalış ailesini yalnız bırakmayarak ailenin bu mutlu gününe ortak oldu.

İnşaat sektöründe markalaşma yolunda çalışmalarını sürdüren Çalış Grroup, otomotiv sektörüne de el attı. Aracını sevenlerin yeni adresi CLS AUTO oto kuaför, dün Ümraniye’de Alemdağ caddesi No:304/A ‘da hizmete girdi. CLS AUTO, dünya markası ürünlerin kullanımıyla Boya Koruma, Seramik Kaplama, Nano Kaplama, Su İtici Cam Kaplama, Detaylı Temizlik, Motor Yıkama Ve Koruma, Deri&Kumaş Koltuk Koruma ve Cam Filmi alanında her türlü otomobil ve markalara özel hizmet verecek.

Haftanın tüm günleri 08.00 ile 20.00 saatleri arası hizmet veren CLS AUTO, aracına önem veren otomotiv tutkunlarını Oto Kuaför’üne davet ediyor.

CLS AUTO Wash&Detailing:

Alemdağ Caddesi No:304/A ( NETAŞ karşısı) – 0530 081 54 67

AÇILIŞA ÇELENK GÖNDERENLER: Ümraniye belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, Fusha Resteurant Emre Budur&Rahmi Çakar, Demircikaya Kardeşler Ltd Kenan Demircikaya, Yiğit Lojistik Nak. İsa Arslan, Dermaest Estetik Damla Çelik, Kerim Elektromotor Kerem Kuturman, Demirçelik Ailesi, Ce-Sa Akü, Sultan Resteurant…

CLS AUTO_FOTO GALERİ

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
1587 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ