logo

CANAN KAFTANCIOĞLU BUGÜN ÜMRANİYE’DE

İstanbul’da yönetim kurulu toplantılarını her hafta farklı bir ilçede gerçekleştirme kararı alan CHP İstanbul İl Yönetiminin ilk durağı Ümraniye. İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve yönetimi önce halkı dinleyecek, sonra yönetim kurulu toplantısını yapacak.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi// 

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu ve ekibi, bir ilke imza atarak yönetim kurulu toplantılarını her hafta İstanbul’un farklı bir ilçesinde gerçekleştirme kararı aldı. 40 kişiden oluşan CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu, bugünkü  olağan toplantısını Ümraniye’de gerçekleştirecek. Kaftancıoğlu başkanlığındaki CHP il yönetimi, Ümraniye’de sokak sokak dolaşacak; muhtarları ve esnafı ziyaret edecek.

İstanbul’un sorunlarına daha fazla dikkat çekmek ve daha fazla kişiyle yüz yüze iletişim kurmak amacıyla yerel çalışmalara öncelik veren CHP’li Kaftancıoğlu ve ekibi, seçim çalışmalarına başladı. CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu ve 39 başkan yardımcısından oluşan CHP İl Yönetimi, 27 Mart Salı günü Ümraniye’ye çıkarma yapacak.

CHP’li Kaftancıoğlu ve beraberindekiler Ümraniye’de önce muhtarları ve esnafı ziyaret edecek daha sonra da halkla buluşacak. Programın son bölümündeyse İl Başkanı Kaftancıoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelecek.

27 Mart 2018 SALI

Etiketler: »
Share
775 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ