logo

BAŞKAN DİLAVER DOĞRUER’İN 15 TEMMUZ MESAJI

İstanbul Bolu Mengenliler Derneği Başkanı Dilaver Doğruer, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Başkan Doğruer mesajında, “Tankın, topun, uçağın, helikopterin, tüfeğin karşısına sadece ve sadece imanıyla, inancıyla, yüreğiyle dikilen aziz milletimiz, Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) 15 Temmuz silahlı darbe girişimini bozguna uğratmış, aslan yürekli milletimiz, günlerdir sokakları meydanları boş bırakmayarak istiklaline ve istikbaline sahip çıkma konusundaki kararlılığını ortaya koymuştur. O gece ‘gün iradeye sahip çıkma günüdür’ diyerek meydanları darbecilere teslim etmeyen vakur milletimizi saygıyla selamlıyorum.”

“Milletimizi birbirine düşürmek isteyen, zafere leke sürmeye çalışan provokatörlere devletimiz asla prim vermeyecektir” diyen Başkan Doğruer mesajını şu sözlerle tamamladı: “Çünkü bu asil millet tanklara, uçaklara, kurşunlara karşı vücudunuzu siper ederek tarih yazmıştır. Bu kutlu mücadeleyi sabote etmek isteyenleri de milletimiz yine basiret ve ferasetiyle alt edeceğine inancımız tamdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi her daim; ‘Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız’ sözleri kararlığımızla mesajıma son verirken bir kez daha 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Gazilerimize şifalar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah yolumuzu, bahtımızı açık etsin”

Etiketler: »
Share
843 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ